Treneři stadionů

   Pokud začnete v Pallet Town s doktorem Oakem, tak cestou na sever máte město Viridian City (Chromové město), ale Giovanni s váma zápasí až se sedmi odznaky, takže musíte pokračovat přes Viridian Forest (Chromový les) a první stadion je v Pewter City (Cínové město), kde sídlí Brock (v seriálu odešel). Jeho specializace jsou Kamení Pokémoni.

   V seriálu má Brock Steelixe, Crobata, Geoduda, Forretresse, Ludicola a Marshtompa. (u sebe Happiny, Sudowoodo a Croagunka). Brock ještě měl Vulpixe a Taurose chytil Ballem Ashe. Ve hře má jen Onixe a Geoduda na stadionu.

 

 

   Brock je na kamenné Pokémony, ale srdce má zlaté a díky svému věku dokáže krotit Ashe a Misty. No dokázal krotit. Dřív se staral o svých 10 sourozenců na stadioně, ale odešel s Misty a Ashem. Jeho otec Flint se vrátil z neúspěšné Pokécesty a tak mohl Brock odejít. Jelikož Brock chce být nejlepší chovatel Pokémonů, stavil se na Pomerančových ostrovech a sbíral zkušenosti. Pak se k Ashovi vrátil a cestoval Johtem a na konci se Misty vrátila do svého města a Brock s Ashem cestoval po Hoennu s Maxem a May a v Sinnohu cestuje s Ashem a Dawn. Slabost Brocka jsou dívky, hlavně policistka Jenny a sestra Joy, ale Místy, Max či May ho vždy odtáhli za ucho, nyní jeho Croagunk ho paralizuje Jedovým bodnutím a odtáhne.

 

   Po jeho porážce získáte Kamenný odznak.

 

   Z Pewter City cestou na východ je Mt.Moon (Měsíční hora) a za horou je v Cerulean City (Blankytné město) je druhý stadion a Misty. Misty je blázen do Vodních Pokémonů.

   V seriálu cestovala s Ashem a Brockem a má Politoeda, Dewgonga, Gyaradose, Azurilla, Corsolu, Psyducka, Goldeen, Caserin, Horsea, Staryu a Starmie. Měla i vyvinutého Togepiho na Togetica, ale pustila ho. Ve hře má jen Goldeen, Staryu a Starmie a jenom Goldeen nevyužívá na zápasy.

   Misty mi přišla jako hnusná a protivná holka, ale nakonec se ukázalo, že Ashe miluje. Připojila se k němu, když jí zníčil při bouřce kolo a Brock se k nim připojil v Pewter City. Misty je nejmladší ze čtyř sester Violet, Lily a Daisy jako senzační sestry. Po odchodu Misty hlídají ony stadion, zápasí s vyzivately a pořádají vodní show. Ovšem Místy se na stadion vrátila, když přešla s Ashem Kanto, Pomerančové ostrovy a Johto. Pokud ji porazíte, získáte Vodní odznak.

 

 

   Cestou na jih z města a podchodem se dostanete do Vermillion City (Rumělkové město), kde sídlí poručík Surge a jeho láhudkou jsou Električtí Pokémoni.

   V seriálu má Raichu a ve hře má Pikachu, Raichu a Voltorba.

   Zdá se jako tvrďas a při zápasech dost Pokémonů mrzačí, ale kvůli tomu, že svého Pikachu brzo vyvinul v Raichu, má málo energie a výdrž. S dobrou taktikou vyhrajete.

   Odměnou vám bude Hromový odznak.

 

 

 

 

 

 

   Do Celandon city (Selandonové město) vás čeká dlouhá cesta. Musíte se vrátit do Cerulean city (Blankytné město) a cestou na východ přes Rock Tunnel se dostanete do Lewander Town (Levandulové město), kde je Pokémon Tower (Pokémonová věž), kde sídlí duchové.

 

 


Dále pokračujte na západ a přes podchod dorazíte do Celandon City (Selandonové město) nějvětším městě v Kantu a zde sídlí Erika a ta se specializuje na Travní Pokémony. Její stadion je jako zahrada.

   V seriálu má Tangelu, Glooma a Weepinbella. Ve hře Má Vilepluma, Victribella a Tangelu.

   Její Gloom jí zachránil před Grimerem a tak Erika začala s trénováním a nakonec se z ní stala trenérka, která vítězí myslí a citem. Před Gloomem měla obchod s parfémy a ten má stále.

Duhový odznak vám bude odměnou za výhru.


 

  

 

   Saffron City (Šafránové město) je druhé největší město a zdejší Sabrina má Psychické Pokémony. Město naleznete na cestě na východ přes bránu.

   V seriálu má Kadabru, opravdu těžký soupeř a také Hauntera, ale ve hře má Alakazama, Kadabru, Mr. Mima a Venomotha a to moc těžké není.

   Ash ji zachránil. Byla to smutná dívka zatvrzená do svých Psychických Pokémonů, ale Haunter, který Ashe neustále podváděl jí zase zachránil a už je to opět normální dívka.Nu pokud ji porazíte, máte v kapse Močálový odznak.

 

 

   Fuschia City (Fuschiové město) je šestý místo se stadionem. Pamatujete na Lewander Town (Levandulové město)? Musíte se do něj vrátit a cestou na jih podél moře dorazíte do tohoto města.

   Ve hře je zde Koga a má Pokémony Koffinga, Muka, Koffinga a Weezinga Jedovaté Pokémony. V seriálu měl Venomotha a Golbata.

   Později stadion nchá své sestře a stane se třetím členem Elitní čtyřky v Johtu. Jeho sestra Janine je nyní trenérkou stadionu.

   Stadion jim hlídají Voltorbové a je tam plno pastí. Zápas se koná v místnosti se šikmým stropem a stěnami a to soupeře mate. Oba sourozenci jsou zkušení ninjové uznávání a slavní po celém světě. Ve hře jsou ve stadioně jen neviditelné zdi.

   Janine má v seriálu Crobata, Ariadose, Weezinga, Grimera a Forretresse. Měla Veninata. Ve hře není.

 Duchovní odznak je takový.

 

   Na tento ostrov se můžete dostat svým Pokémonem, pokud je velký a léta, nebo Pokémonem a umí plavat na hladině a nebo se vrátíte západní stezkou do Vermillion City (Rumělkové město) a lodí s můžete plavit na Cinnabar Island (Růžový ostrov) a to je domov Blaina.

   V seriálu se s ním zapotíte, protože s váma svede zápas až po několika hádankách. Jeho stadion byl uvnitř sopky, ale nyní se rozkládá na vrcholu. Zníčili ho Jasey a James. Proto má i ohnivé Pokémony a to Ninetalese, Magmara a Rhydona, ale ve hře má Growlitha, Arcanina, Rapidashe a Ponytu.

 

   Sopkový odznak za to vše stojí.

 

 

 

 

 

 

  Viridian City (Chromové město) je tu zpět. Loď z ostrova vás tam zaveze do Pallet Town a to už si poradíte.

 

 

  


Podle hry tu je Giovanni, šéf Rakeťáků a má Pokémony Rhyhorna, Dugtria, Nidoqueen, Nidokinga a Rhydona. Zápasí s váma až po získání 7mi odznaků. V seriálu má Kinglera, Machampa, Golema, Rhydona, Cloystera a Persiana

   V seriálu mu stadion zníčil Mewtwo, ale Giovanni vše opravil a dočasně ho zastupovala Agatha z Elitní čtyřky a možná proto tu je Gary ve hře v hrách z Johta.

   Giovanni je prý otec Ashe, ale ten to neví.

 

   Za výhru máte Zemní odznak.

 

 

 

 

 

 

   Ve hře by jste nyní šli do ligy rovnou před Elitní čtyřku, ale v seriálu se zde koná turnaj v (Indigo Plateau) Indigové nížině. Zápasí se na 4 zápasištích 4 základních podstat (Travní, Vodní, Kamenné a Ledové) 3 na 3 a pak jsou vyřazovací kola mezi nejlepšími 8 trenéry a když vyhrajete, čeká vás Elitní čtyřka.

 

 

Jako první vás v Elitní čtyřce čeká Lorelei s Ledovými Pokémony. V seriálu i ve hře má Slowbra, Jynxe, Dewgonga a Cloystera, ale ve hře má ještě Laprase a místo Slowbro Piloswina.

   Ash nemohl s Lorelei bojovat, nevyhrál ligu, ale jednou na Pomerančových ostrovech s ní bojoval a její Cloyster Pikachu porazil. Ač je první překážkou v cestě za titulem Kanta, není vůbec lehké jí porazit.

 

   Pokud porazíte Lorelei, čeká vás Bruno a jeho Kamenní a Bojoví Pokémoni. Musím říct, že to je moc dobrá kombinace, protože Bojoví Pokémoni porazí Kamenné, takže si vykrývá slabiny.

   Jeho Pokémoni jsou ve hře i v seriálu stejné. Onix a jeden obří Onix, Machamp, Hitmonlee a Hitmonchan. Ve hře se mu vyvinou na Steelixe.

   V seriálu Bruna Ash a spol našli náhodou v horách. Hledali ho, ale našel je dřív Onix a Bruno je zachránil. Ash si myslel, že mu Bruno řekne tajemství Mistra Pokémonů, ale žádné není. Jenom je pravda a ta, že úspěch vám vychází z citů a víri a z lásky s vaším Pokémonem. Nakonec Bruno zachránil obřího Onixe od Sandslashe a chytil si ho.

   Bruno je i členem Elitní čtyřky Johta, kde nemá obřího Onixe, ale Hitmontopa.

 

 

   No a vidíte. Pokud jste porazili Lorelei i Bruna a už dál nemůžete, radši to vzdejte. Čeká vás Agatha s Jedovatými a Dušími Pokémony. V seriálu použila jen Gengara a Golbata, ale jinak má 2 Gengary, Golbata, Hauntera a Arboka. Později má Crobata a Misdreavuse.

   Ash také bojoval s Agathou, ale nevyhrál. I tak mu Agatha a Scotty doporučili Battle Frontier.

 

 

   Ani to nebolelo a je tu Lance s dračími Pokémony. Je to Mistr Kanta a vůdce Elitní čtyřky. V seriálu používá Dragonita a Gyaradose a chytí si i Shiny Gyaradose, ale jinak má 2 Dragonairy, Gyaradose, Dragonita a Aerodactyla, později má 2 Dragonity a Kingdru. V Johto má 3 Dragonity, Gyaradose a Charizarda a Aerodactyla. Opravdu cvok.

   Je to chladný a hrdinský trenér se zálibou pro kapuce a chce mít své Dračí Pokémony nezničitelný. Jeho děda Clair je jeho sestřenice a trenérka Dračích Pokémonů a v Blackhorn City má stadion. Narodili se tam. Lance v seriálu zastavil běsnění Groudona a Kyogre a když Ash nesklidnil Shiny Gyaradose, Lance si ho chytil. Rakeťáci zde chtěli přijít na to, jak přinutit Pokémony k vývoji.

  

Pomerančové ostrovy

   Pokud jste všechno toto zvládli, jste Mistři Kanta a musíte do Pomerančové ligy. Je to liga odehrávající se na souostroví Pomerančových ostrovů (Orange Island). Toto souostroví se skládá z ostrova Mandarinkového, Majkalového, Růžového, Pupkového a Grepového. Dále ostrova Trovita a Kamquatového ostrova. Čekají vás 4 trenéři a potom i Mistr ligy. V Orange League prověří schopnosti vašich Pokémonů, týmovou práci a týmový boj.

 

  


Mikan Island (Majkalový ostrov) je domov Cissy. Je to asi nejtvrdší trenérka z této ligy a jejím pravidle je používat vodní útoky. Má Blastoise a Seadru. Nejdřív musíte porazit její Seadru ve střelbě na terče a potom i porazit jejího Blastoise v závodu. Tahle dívka prověřuje schopnosti vašich Pokémonů.

 

   První odznak je Korálový odznak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Na Navel Island (Pupkový ostrov) je Danny. Má Pokémony Scythera, Nidoqueen, Geoduda, Machokee a Electroda.

   Misty s ním prý měla i vztah, ale jinak to je mladík zalíbený do vodních sportů a windsurfingu.

   Aby jste získali jeho odznak, musíte se vyšplhat sami na horu bez Pokémonů, pak si vyberete 3 a musíte zmrazit gejzír, postavit ledový bob a sjed horu. Je to zkrátka test vaší týmové práce.

 

   Tu máte Rubínový odznak.

 

 

 

 

 

   Trovita Island (Ostrov Trovita) je váš další cíl. Je tu Rudy, který skoro získal Misty, ale ta stejně miluje Ashe. Také preferuje prověřování schopností a miluje tanec. Nejdřív musíte střílet na terč a pak bojovat se stejnými typy Pokémonů jako trenér.

   Rudy má Venotmotha, Starmie, Golema, Alakazama, Pidgeota, Rhydona, Ninetalese, Hitmonchana, Exeggutora a Electabuzze.

 

   Bodlinový odznak je pak váš.

 

 

 

 

 

   Na Kamquat Island (Kamquatový ostrov) se odehraje vaše poslední zkouška a to ve dvojitém zápase. Budete bojovat s Luanou proti Alakazamovi s Marowakem 2 vs. 2.

   Luana má luxusní hotel se stadionem a má syna Travisa, který je podobný Ashovi a má Pikachu.

 

   Odměna je Jadeitová hvězda.

 

 

 

   Nyní se 4mi odznaky musíte za Drakem na Pumelový ostrov (Pummelo Island). Drake má Onixe, Dragonita, Dita, Gengara, Venosaura a Electabuzza. Dragonita má v Ballu na krku. Ash ho porazil a prý byli trenéři, co neporazili ani jeho Ditta.

   Po výhře máte místo v Síni slávy i s vaším Pokémonem a získáte Pohár Vítězů.

 

Johto

   Nyní vás čeká Johto s 8mi trénory a stadiony.

 

 

 

  

 

 

 

Pokud budete začínat v Johtu, tak první město je New Bark Town (Bárkové město), kde sídlí profesor Elm a přes Cherrygrove City (Třešňové město) se dostanete za Falknerem. Ten je vaší první překážkou. Je ve Violet City (Fialkové město) a má létající Pokémony Hoothoota, Dodria a Pidgeota.

   Falkner má stadion na střeše stadionu a má mnoho studentů. Často má na rameni Hoothoota. Ashovi Falkner zachránil Pikachu před Rakeťáky a nakonec ho i porazil a získal Zefírový odznak.

 

 

 

 

 

   Ve městě se nachází Sprout Tower (Bellsproutí věž), ale vy pokračujte do Ruins of Alph (Ruiny Alph). Cestou narazíte na Union Cave (Spojené jeskyně), ale brzo skončíte v dalším městě.

 

 

  

 

 

 

 

 

V Azalea Town (Azalkové město) je Bugsy s hmyzími Pokémony. Jeho stadion je ve skleníku a hodně se to tu podobá stadionu Eriky v Celandon City. Bugsy miluje hmyzí Pokémony a sám má Scythera, Metapoda a Spinaraka. Pocta města je Rojový odznak.

 

 

 

 

 

 

 

   V tomto městě je posvátná Slowpoke Well (Studánka Slowpoků), dejte pozor, ať se žádnému ze Slowpoků nic nestane, protože lidé si je tu hlídají, jako oko v hlavě.

 

   Do dalšího města se dostanete přes Ilex Forest (Cesmínový les).

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Už jsme viděli hodně trenérů se stadiony a různými zaměřeními na stadiony, ale ve Zlatoprutovém městě (Goldenrod City) je Whitney a ta miluje Normální Pokémony. Má Miltanka, Clefairy a Nidorinu. Tato krásná dívka je trochu zapomětlivá, ale zato je jedna z nejsilnějších trenérek v lize. Hladký odznak je váš.

 

 

 

 

 

 

 

   Kousek za městem je National Park (Národní Park), kde si můžete nachytat nějaké Pokémony a také se tu pořádá v úterý, čtvrtek sobotu soutěž v chytání Hmyzích Pokémonů Bug-Catching Contest.

  

 

 

 

 

 

 

 

Další stadion je v Ecruteak City (Týkové město). Je zde Morty a má Pokémony Gastlyho, Gengara a Hauntera. Chová teda duchy a učí mladé trenéry bojovým technikám a sám moc dobře zná historii města a historii vzniku legend Johta. Pokud ho porazíte, máte mlžný odznak.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 V tomto městě také leží Tin Tower (Plechová věž), kde se prý objevil Ho-Oh.

   Cianwood City (Skořicové město) je domovem Chucka a jeho bojových Pokémonů. Má Poliwratha a Machokeeho.

   Chuck se věnuje svičení a je velice spojen se svým Machokeem, který svém útoky provádí přímo na Chuckovi. Trénují spolu často na pláži.

   Za pláží naleznete víry, které hlídají Whirl Islands (Vířijové ostrovy).

 

   Bouřkový odznak máte zde.  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Elektrické a Ocelové Pokémony má v Johtu Jasmine z Olivine City (Olivínové město). Chová Pokémony Magnemita, Steelixe a Ampharose, který ji osvětluje maják města a je pojmenovaný Sparkle.

 

   V seriálu ji Ash musel donést lék pro Ampharose. Poté vyhrál Minerálový odznak.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Mahogany City (Mahagonové město) je domovem Pryce a jeho Ledových Pokémonů. Má Piloswina a Dewgonga. Ve hře mu musíte pomoct s Rakeťáky. Ash a vy zde můžete získat Ledovcový odznak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Až do teď jste se z města do města dostali přes stezky, ale teď jste dorazili k snad největšímu jezeru na světě, Lake of Rage (Jezero vzteku), zde si v seriálu Lance chytil Shiny Gyaradose.

 

 

  

 

 Do posledního města vám zbývá přejít Ice Path (Ledovou ztezku) a hleďte, poslední trenér je Clair s Dračími Pokémony Dragonairem, Gyaradosem a Kingdrou z Blackthorn City (Trnkové město).

   Ve hře musíte získat Strenght a naučit ho vašeho Pokémona, dále v Johto hrách musíte najít Dragon Fang, ale nevím přesně. Podle verze (viz. návody)

 

   Ash ji porazil a vy určitě taky a tak tu máme poslední Svahový odznak.

 

 

 

 

   Se všemi odznaky můžete do ligy, ale ne tak rychle. Cestou z města do ligy nemůžete minout Mt.Mortar (Omítnutá hora) a Dark Cave (Temná jeskyně) ovšem pokud se nechcete zdržovat, jděte do New Bark Town (Bárkové město) a pokračujte z města do Silver Town (Stříbrné město) a zde se koná liga.

 

 

   První kolo ligy je 1 vs. 1 a pak se účastníci rozdělí do skupin po 3 a jen ten, kdo porazí oba trenéry postoupí do nejlepších 16 trenérů. Pak už se bojuje 6 na 6 až do finále.

   Ve hře by vás opět hned postavili před Elitní čtyřku, ale to je jedno. Pokud vyhrajete ligu, máte šanci bojovat s Elitní čtyřkou Johta.

 

   Jako první vás z Elitní čtyřky přijme Will a jeho Psychičtí Pokémoni 2 Xatu, Slowbro, Jynx, a Exeggutor. Jediné co se o něm ví, že nosí divné šaty a masku přes obličej.

 

   Druhý soupeř v Elitní čtyřce Johta pro vás bude Koga a jeho Pokémoni Ariados, Muk, Venomoth, Crobat a Forretress.

 

   Kogu určitě znáte, utkali jste se s ním, ale teď to nebude tak lehké.

   Třetí je také již známý Bruno s Pokémony Hitmontop, Hitmonchan a Hitmonlee, dále Onix a Machamp.

 

   No a předposledné a zatím asi nějtěžší zkouška je Karen s Temnými Pokémony Umbreon, Vileplume, Murkrow, Gengar a Houndoom.

 

   Opravdu nevím zda je horší Lance či Karen, ale Lance vás teď čeká se třemi Dragonity, Charizardem, Gyaradosem a Aerodactylem. Po výhře i nad šampionem Johta Lancem vám titul Mistra Johta nikdo neodpáře. Hoenn čeká.

Hoenn

   Hoenn pro vás začíná v Littleroot Town, tam sídlí profesor Birch, ale než dojdete do prvního města se stadionem, šlápnete si.

 

   Nejdřív musíte do Oldale Town a cestou na západ do Petalburg City (Lístečkové město). Toto město má stadion, ale musíte mít 4 odznaky, takže pokračujte přes Petalburg Forest (Lístečkový les) až dojdete do Rustboro City (Rezavé město).

 

  

Zde sídlí Roxanne, první trenérka stadionu a také učitelka v Pokémoní škole. Byla žačkou profesora Oaka.

   Roxanne má Geoduda a silného Nosepassa, takže je specialistkou na Kamenné typy. Kamenný odznak vypadá takhle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Další trenér je na ostrově Dewford Town takže můžete tam letět, či se plavit, ale ve hře vás tam zaveze děda, až mu najdete Wingulla.

 

 

 

  

 

 

 

 

Trenér Brawly má rád Bojové Pokémony a trénuje Machopa a Hariyamu a Brawly miluje jejich trenink a surfování. Toto je Kloubový odznak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Teď musíte zase s dědou do Slateport City a do Mauville City, kde je Wattson a jeho Električtí Pokémoni Manectric, Magnemite, Voltorb a Magneton.

   Wattson je stále usměvavý, ale když s ním soupeřil Ash, Wattson si nevěřil a byl slabý, ale nakonec se vše srovnalo. Po výhře vám dá Dynamový odznak.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Nyní musíte do Fallabor Town a kolem sopky přes les do Lavaridge Town a tady je Flannery, ta zdědila svůj stadion po dědečkovi, členovi Elitní čtyřky a nyní má ohnivé Pokémony Torkoala, Numela a Slugmu (Nevím přesně). Poctou města je Horký odznak.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teď se musíte vrátit do Petalburg City, ve hře s tím dědou na lodi. Čeká vás tu Norman a jeho Normální Pokémoni Slaking, Vigoroth a Slakoth.

   V seriálu je to táta May a Maxe a je hodně silný, blíží se k úrovni trenérů elity. Ash ho stejně porazí a když mu Max vezme odznak tím, jak ho to mrzí, vrátí ho po rozhovoru s otcem.

   Rovnovážný odznak je tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Vraťte se do Mauville City a pokračujte dál až do Fortree City, zde je trenérka Winona s Pokémony Skarmory, Altaria, Pelipper a Shiny Swellow. Je to zkušená trenérka a po výhře vám dá Pírkový odznak.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Lilycove je další město, kterým půjdete. Je tu i další hora. Dál se dostaňte do Slateport City a z něho do Mosdeep City. Čeká vás tu Tate a Lize 2 vs. 2. Ve stadionu mají 4 Baltoye a sami používají Lunatona a Solrocka. Myšlenkový odznak je pak váš.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Poslední odznak najdete Sootopolis City, musíte se potápět. Čeká vás Juan a ve hře i jeho učedník Wallace. Juan je Contestový šampion a má Pokémony Seakinga, Sealea, Luvdisca, Milotica a Whiscashe. Dále má Goldeen, Wingulla, Pelippera, Staryu, Barboacha, Wailmera, Azurilla, Tentacruela, Gorebysse, Seadru, Corsolu a Chinchou. Deštový odznak je tenhle.

 

 

  

 

 

 

 

V Hoennu je liga v Ever Grande City. První kolo je 1 na 1 a druhé a třetí kolo je 2 na 2. Top 32 trenérů pak spolu bojují v boji 6 na 6. Vítěze čeká Elitní čtyřka.

 

   První je Sidney s Temnými Pokémony Mightyena, Shiftry, Cacturne, Sharpedo, Absol a Crawdaunt.

   Druhá překážka v Hoennu je Phoebe a její duší Pokémoni 2 Dusclopsi, 2 Banette a Sableye, se kterýma umí komunikovat. Její babička žije na Mt.Pyre.

 

   Glacia s ledovými Pokémony je třetí překážka. Má Walreina, 2 Glalie a 2 Sealeo. Prý trénovala v neznámem regionu a cestovala na jih, protože věří v upevnění Pokémonů Ledové podstaty v teplejších krajích.

 

   K titulu Mistra Hoennu vám zbývá porazit Draka a jeho Dračí Pokémony Shelgona, Altarii, 2 Flygony a Salamance. Ještě má Kingdru.

Sinnoh

   Už zbývá jen zatím poslední kontinent Sinnoh. Nejvýznamější vědec tohoto regionu sídlí v Twinleaf Town, ale aby jste se dostali do města se stadionem musíte přes Sandgem Town a Jublife City do Oreburgh City.

 

  

 

 

 

 

Leader Roark používá Kamenné Pokémony Geoduda, Onixe a Rampardose. Roark je syn Byrona a ten má taky stadion.

   Ve městě je i muzeum, kde jsou fosilie a přístroj na oživení fosilii. První odznak Sinnohu je Rudový odznak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Teď pokračujte přes Jublife City a Floroma Town do Eterna City, zde je Gardenia s Travními Pokémony Cherubi, Turtwig a Roserade. Dále má Cacnea, Bellossom, Vileplume a Victreebel. Lesní odznak je odměna za výhru.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Hearthome City a Colaceon Town jsou zastávky před městem Veilstone City. Maylene využívá bojové typy Pokémonů. Má Lucaria, Machokeeho a Meditita. Dlaždicový odznak je odměna za výhru.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 Hned za městem je Pastoria City a další trenér s odznakem Crasher Wake s vodním Gyaradosem, Quagsirem a Floatzelem. Rozdává Mokřinový odznak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Tento trenér používá trapné vtípky a v jeho městě se koná festival Croagunků.

   Pamatujete na Hearthome City? Nyní můžete na stadion za Fantinou a jejími Duchy Gengarem, Mismagiusem a Drifblimem. Může vám dát Zkamenělinový odznak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z města jděte do Canalave City a zde je Byron a jeho Oceloví Pokémoni Bastiodon, Steelix a Bronzor. Je posedlí vykpáváním zkamenělin. Hornický odznak je za výhru.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další město je Snowpoint City s trenérkou Candice a Ledovými Pokémony Sneasel, Snover, Abomasnow a Medicham, toto je Rampouchový odznak.  Trenérka je učitelka trenérské školy.

   Teď se vraťte do Veilstone City a pokračujte do Sunyshrone City. Zde je Volkner a Pokémoni Raichu, Octillery, Ambipom a Luxray. Za výhru vám dá Majákový odznak.

 

 PS.: Vím, že to není kompletní a dokonalé, ale pomalu se bude pracovat na zlepšení.

 df
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one