Znělky česky

První znělka
Já chtěl bych být ten nejlepší
jak nikdo přede mnou
tu zkoužku musím zvládnout sám
a trénik je věc má


Celou zemi prohledám
půjdu dál a dál
chci pokemonům rozumět
a jejich sílu znát

(pokémon,všecny chytit máš)

To jsem já i ty
můj osud nic nezmění

(pokémon)

óóó můj příteli nej
svět se zdá být někdy zlej

(pokémon,všechny chytit máš)

Ruku v ruce jít
tvé srdce i kuráž mít
s odvahou se půjdem prát
pokémon

(Všechny chytit mám)

Všechny chytit mám
jéé

Každé výzvě se postavím
už není proč se bát
o své místo pod sluncem
se musí bojovat

Pojd se mnou,ted šanci máš
sen máme před sebou
prolomíme každou hráz
tak bud mou posilou

(pokémon,všecny chytit máš)

To jsem já i ty
můj osud nic nezmění

Team Rocket aneb rakeťáci

první hláška


a

Rakeťácké motto :

My chráníme svět před velkou zhoubou , před láskou , krásou , štěstím a touhou . To ta největší jsou totiž zla co kdy naší zemi ovládla . . . ˛˛ Jessie `` ˛˛ James `` . . . Zlý Rakeťáci jsou už zase tady a zmaří vám všechny vaše snahy !!! ˛˛ Meowth `` . . . Ze vším všady !!!

  • Jessie

Jessie má stejně modré oči, a červené vlasy neuvěřitelného střihu a objemu. Ráda se hezky obléká. !Jsem snad jedinným členem týmu, který si myslí, že nadvláda nad světem je důležitější než svačina?!", ptá se Jessie v jedné z epizod. Odpověď je - ano. Pro Jamese a Meowtha je opravdu často jídlo příliš velkým lákadlem. To Jessie rozptyluje jiná drobnost - když je narušená její dokonalá (jak se sama domnívá) krása. Pak se jí zmocňuje zuřivost skoro stejná, jako když James odpoví nevhodně na některý z jejích častých dotazů. Prchlivá povaha dívčích postav v seriálu je prostě vlastní hodným (Misty), i zlým.

a

Hlavním cílem dvojice rakeťáků e chytit Ashova Pikachu. Kromě toho ovšem mají i vlastní, neméně ambiciozní plány - Jessie by například chtěla být hodně, hodně, hodně bohatá. Dokonce ještě víc než James, protože narozdíl od něj pochází z chudé rodiny, a tak si života v přepychu nikdy neužila. Myslím, že neprozradím mnoho když vám povím, že ani neužije. :-)

Jejich hlavním Pokémonem je Ekans, kterého dostala k narozeninám. Postupně se vyvinul v Arboka. Jessie vůbec není tak špatná trenérka, jak by se mohlo zdát z výsledků, a ani Arbok není tak špatný Pokémonn - několikrát dokáže zvítězit i proti velké přesile. Většinou musí bojovat sám, protože stejně jako James, ani Jessie nemá Pokémonů na výběr. Chvíli měla užitečného Lickitunga, ale hloupě ho vyměnila za Wobbuffeta. Ten sice není moc silný, ale zato je rozromilý, neustále se dere bez vyzvání z Pokéballu, dožaduje se účasti na rakeťácích akcích.

  • James

James v Japonsku známý jako Miko, je "tím druhým", který se většinou jen veze ve vleku Jessiiných nápadů. Podle oficiální Nintendo stránky je mu 12, což ovšem jeho fanynky přivádí k zuřivosti - jak by mu mohlo být 12, když Jessie už je 17? Raději tedy předpokládám, že Nintendo má na webu překlep, a i James už se pomalu blíží konci teenagerovských let. James pochází z bohaté, vážené rodiny. V dětství byl spořádaným chlapcem, který chodil do školy, dobře se učil, rád sportoval, především plaval. Ale pak ho rodiče, jak bylo tehdy zvykem, v ranném věku zasnoubili s dívkou. Byla to ale protiva, která mu od samého začátku říkala co dělat, a co ne - no doveďte si představit, jak to Jamese muselo štvát. Raději v zoufalství utekl z domu. James, ještě jako hodné dítě svých rodičů, byl žákem Pokémonové Akademie. Tam se také poznal s Jessie. A tam také společně při zkouškách dosáhli nejhoršího výsledku v dějinách Akademie a byli vyhozeni. Po nějakou dobu pak byl James součástí pouličního gangu Bike Bridge, kde byl znám j ako malý Jim, ale nakonec se spolu s Jessie připojili k rakeťákům.

Pro Jamese jsou charakteristické modré vlasy a zelené oči. Vždy má po ruce nějakou růži, ke které čichá - růže má symbolizovat jeho romantickou a citlivou duši. Jinak ale trpí alergií na pyl, takže se rostlinám vyhýbá. Miluje jídlo - záliba, kterou sdílí s kočičím Pokémonem Meowthem. Kolik už jenom vychytralých plánů na polapení Pikachu ztroskotalo proto, že se nechal rozptýlit jídlem!

a

Ve dvojici s Jessie je považován za toho "hodnějšího" (pokud se lze tak o někom z rakeťákům vyjádřit), vzpoměňte třeba na jeho památkový výrok "Jsme zlí, ale nejsme bezcitní!". Další z jeho typických vlastností je mírná natvrdlost, která vede k tomu, že se nechá až směšně snadno napálit. Například na lodi ST.Anne naletí prodavači zlatých Magikarpů, a jednoho si koupí. Jen šťastnou shodou náhod se mu později tento jinak bezcenný Pokémon hodí (protože je to jedinný vodní, kterého rakeťáci mají). Téměř v každé epizodě seriálu je právě James tím nešťastníkem, který utrží nejvíce šrámů z nepovedených rakeťáckých plánů na polapení Pikachu. Nelze mu ale krom výtvarnosti a nezdolnému optimismu upřít notnou dávkou odolnosti - to co on, to by přežil málokdo jiný. Jamesovým oblíbeným Pokémonem je Koffing, který se mu v 31. epizodě vyvine na Weezinga. Přesněji řečeno - je to jeho jediný Pokémon, neboť Rakeťáci obecně nemají při chytání Pokémonů moc štěstí. Ani těch vzácných jako Pikachu, ani žádných jiných. Pravda, James má ještě Weepinbella, uloženého v Pokémonní školce, a dokonce se tam vyvinul ve Victreebela. K Jamesovi se ale moc nehlásí, natož aby s ním cestoval v Pokémnallu. A nakonec je tu vůbec první Pokémon, kterého James dostal - Growlithe. Ten ho zachránil od svatby s neodbytnou snoubenkou a James ho ponechal v domě svých rodičů coby hlídajícího psa. Takže podtrženo sečteno - Koffing, jenom Koffing. Není divu, že James moc často v soubojích nevyhrává.

  • Meowth

Meowth (čti Mňau) je Pokémon. Ale nikoliv Pokémon obyčejný - jako jeden z mála mluvíjak řečí pokémonů, tak řečí lidí. A mluví často a rád. Především o sobě. Jeho pánem je samotný vůdce rakeťáků, Giovanni, ovšem v Pokéballu Meowth nezůstává. Doprovází vždy dvojici James a Jessie a je sám o sobě trenérem. Samostatně se rozhoduje, co a kdy udělá, a často také, co a kdy udělají Jessie a James. Giovany si místo něj jako mazlíčka pořídil Persiana, který sice nemluví, ale zato je roztomilý a přítulný. To ovšem Meowth nese dosti nelibě, a od té doby nesnáší všechny Pesany.

a

Charakteristické risy - je otravný, upovídaný, nafoukaný, ale zároveň dost odvážný a chytrý. Občas všechny kolem překvapízáchvatem dobrosrdečnosti. Mnoho plánů na polapení Pikachu pochází z jeho hlavy. Jsou sice všechny neúspěšné, ale některé vypadají teoreticky velice nadějně. Sám se tituluje jako "nejlepší kočka na světě".

Pozor, teď se dozvíte odpověď na to, co vám určitě už dávno vrtalo hlavou - jaktože Meowth umí mluvit? Nejsou v tom žádné čáry. Meowth se naučil chodit, mluvit a dokonce číst a psát v mládí za svého pobytu v Hollywoodu. Tam potkal kránou Meowth slečnu Meowsie, a tohle všecko se sám naučil jen proto, aby na i udělal dojem. Jelikož ovšem v Hollywoodu nebyl jako herec, ale jako kočka-bezdomovec, příliš to nezabralo. Ale to, co se naučil, už se vrátit nedalo, a tak se Meowth stal napůl Pokémonem, napůl člověkem, a nakonec skončil tam, kde většinou zkrachovalé existence končí - u rakeťáků. Občas sám neví, čím je víc, vzpomeňte třeba, jak chtěl v jedné epizodě sám mít svého Pokémona, a až dojemně se staral o Togepiho. Možná je proto pro něj nakonec dobře, že je u rakeťáků, protože Jessie a James v něm vidí svého kamaráda a chovají se k němu jako ke skutečnému člověku...

 

Pokémon - Diamant a Perla!

Před námi je vízva,

Je tu nová hra je tu nový svět,

Naše heslo zní Diamant a Perla,

Pokémon,

Bojuj dokud můžeš,

Rychlý být a chytrost mít,

sílu v sobě máš,

Jedno vým napovím však to znáš,

Nelepší ze všech mistrem se stává,

Pokemon,

Pokemon,

Dobrodružsví přichází,

můžem změnit svět,

Pokémon


Nové moto rakeťáků

Jes:Copak to tu slyším za  hlas

Jam:Hlasitě a jasně mluví na nás

Jes:Vane s větrem

Jam:Stoupá ke chvězdám

Mia:To se vá nezdá!

Jes: Rychlostí blesku přináší hrůzu

Jam:Zděsíme každého krále i lůzu.

Jas:Jessie

Jam:James

Mia:Miaow nandáme to všem jsme rakeťáci

Všichni: Pozóór dem!

Wob:Woobufet(salutuje)

Mime:Mime Mime Mie Mime

Pokemon DP Bojová dimenze

Osud svůj, dobře znám,
mír a štěstí příjde k nám.
Tak půjdem dál
a najdem sílu svou,
světlo září tmou.

Strach někdy míváš,
hrdinům i těm se to stává.
Pravdě se díváš,
do očí a ta sílu ti dává.

Sílu ti dáává.
Bojová dimenze pokemondf
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one